Moli/Viļņauži

Marinetek moli/viļņlauži piedāvā lielisku viļņu vājināšanu un ir ļoti izturīgi. Piemēram, mols/viļņlauzis, kas tika uzstādīts Praia da Vitoria Azoru salās, bija vienīgais kas izturēja tropisko vētru Tanya, kad divu dienu laikā viļņu augstums sasniedza pat 10 metru augstumu.

Katram projekta grupas loceklim, kas atbildīgs par Marinetek moliem/viļņlaužiem ir vismaz 20 gadu darbā pieredze un projekti ir balstīti uz pētījumiem, kas tiek veikti jau vairāk nekā 20 gadus visā pasaulē. Tas iekļauj plašu izpēti ar mēroga modeļiem, un svārstību kontūrtestiem, kas tika veikts Helsinki Tehnoloģijas Universitātē. Izpēte, teorētiskie aprēķini un dabīgās vides testi aizveda līdz treљās paaudzes molu/viļņlaužu izstrādei ar 30% labākiem viļņu vājināљanas rezultātiem nekā līdzīga izmēra konkurējošiem produktiem.

Marinetek ir vienīgais molu/viļņlaužu ražotājs pasaulē, kas publicē viļņu vājināšanas diagrammas dažādiem molu/viļņlaužu modeļiem.

Moli/viļņlauћi ir projektēti lai aizsargātu jahtu/kuteru piestātnes no viļņiem un darbotos, kā pietauvošanās vieta lielajiem kuģiem. Molu/viļņlauћu peld platformas ir savienotas ar elastīgo gumiju un tērauda savienojumiem.

Kā papildu aprīkojums ir pieejams dažāda veida betona segums, koka klājs un servisa kanāli.

Tehniskie dati

Galerija