Par mums

Marinetek ir viens no vadošajiem jahtu/kuteru piestātņu aprīkojuma ražotājiem un izplatītājiem Eiropā, piedāvājot plašāko pontonu un to aksesuāru risinājumu klāstu pasaulē, sākot ar viegliem koka konstrukciju pontoniem līdz pat stipriem moliem/viļņlaužiem.

Nepārtraukta produkta pilnveidošana, modernās rūpnīcās papildināts tehnoloģiskais ražošanas process, plaša pieredze ostu un pontonu būvju biznesā, ir pamats Marinetek starptautiski gūtajai popularitātei. Pontoni tiek ražoti Somijā, Latvijā, Horvātijā, Portugālē un Dubaijā. Marinetek ir izgatavojis vairāk nekā 100 km pontonu, piegādājot vairāk kā 30 valstīm. Marinetek darbojas 25 pasaules valstīs caur saviem izplatītājiem un dīleru tīklu.

Marinetek darbojas saskaņā ar ISO 9001 un ISO 14001 kvalitātes sistēmām. Turklāt, betona pontoni apstiprināti ar vairākiem kvalitātes standartiem tādiem kā Somijas SFS, Vācu DIN, Polijas Revestr Statkón un Krievijas GOST.

Betona pontonu izturība tiek panākta ar karstās tehnoloģijas cinkota dzelzs vai nerūsējošā tērauda stiprinājumiem un šķiedrbetonu, lai samazinātu nodrupumu un plaisāšanu, kuri tiek projektēti saskaņā ar EN 206-1 standartu lai garantētu 50 gadu ilgu kalpošanu pat vissmagākajos apstākļos (XS3). Šo tehnoloģisko ražošanas procesu ir adoptējuši visi, kas izgatavo Marinetek produktus.

Galerija