Pietauvošanās laipas

Marinetek piedāvā trīs veidu pietauvošanās lapas, 4-7 m vieglus pietauvošanās bomjus, 6-12 m pietauvošanās laipas un 12-20 m garas Super Yacht pietauvošanās laipas.

Jahtu/kuteru pietauvošanās bomji ir ar vienas caurules struktūru. Kā papildus aprīkojums ir pieejams koka klājs, noapaļojumi un plastikāta fenderi.

Marinetek pietauvošanās laipu standartā iekļauj gumijas bultveida savienojumu, rotējošā formā izlietas un pildītās 300 kg plastikāta peld platformas, pietauvošanās klampes, apkārt plastikāta fenderi, mīkstkoksnes vai cietkoksnes klājs.

Super Yacht pietauvošanās laipas sastāv pilnībā no betona konstrukcijas.

Pietauvošanās laipas

Marinetek pietauvošanās laipas ir ļoti izturīgas, kas padara tās ideālas pielietošanā.

Pietauvošanās laipām ir augsta pārseguma izturība un tie ir ļoti stabili. Standarta versijām aprīkojumā visapkārt ir PVC tipa fenderi un pietauvošanās klampes. Pietauvošanās laipas tiek pievienotas pontoniem ar gumijas bultveida savienojumiem un adaptīviem stiprinājumiem, lai pielāgotu dažādus karkasa materiālus un projektus. Koka klāja platums ir 0,7/0,75 m.

Pietauvošanās bomis

Marinetek pietauvošanās bomji nav dārgi un projektēti vieglai un drošai mazo jahtu/kuteru pietauvošanai piestātnēs.

Peld platformu augstums ir regulējams, kas padara pietauvošanās bomjus piemērojamus visiem brīvsāniem. Standarta pietauvošanās bomjiem ir plastikāta fenderi un fiksācijas stienis. Pietauvošanās bomji tiek stiprināti pie pontoniem ar eņģēm un adaptīviem stiprinājumiem, lai pielāgotos dažādiem materiāliem un tehniskiem risinājumiem. K-sērijas pietauvošanās bomjiem ir pieejams koka klājs.

Tehniskie dati

Galerija